تبلیغات
. - ایمیل جدید وبلاگ / توهین سامان به شادمهر و آرش و .....

ایمیل جدید وبلاگ / توهین سامان به شادمهر و آرش و .....

شنبه 16 خرداد 1388 09:41 ق.ظ

نویسنده :  

سلام

هنوز ویدیو عادت پخش نشده و میدونم که همه مشتاقانه منتظر پخش این ویدیو هستید مثل خود من که از دیشب نخوابیدم و خیلی خسته هم هستم ولی به عشق شادمهر هرکاری میکنم ولی با عقل !!!! ویدیو هم احتمالا تا ساعتی دیگه پخش خواهد شد منتظر باشید.....

ویدو پخش شد

رو لینک زیر کلیک نمایید

http://www.youtube.com/watch?v=Rc1EEUp0YCQ

آی دی قبلی من سوخت !!! دوستانی که با آی دی قبلی با من در ارتباط بودن لطف کنن این آی دی جدید رو اد کنن. از تمامی شادمهری های عزیزی که از این وبلاگ بازدید میکنم تقاضا درام که این آی دی جدید رو اد کنن تا در صورت ف ی ل ت ر شدن احتمالی از آدرس جدید وبلاگ با خبرتون کنیم.

آی دی جدید وبلاگ آدم فروش

Yahoo Id : shadmehraghili_fans

E-Mail : shadmehraghili@Yahoo.Com

توهین به شادمهر و آرش / چند روز پیش داشتم برنامه سکرت که فکر کنم از امید ایران داشت پخش میشد رو میدیدم که سامان ( خواننده ) مهمون این برنامه بود.

بحث در مورد موزیک بود و از این جو مسایل که اگه یه خواننده کارش 20 باشه نیازی به موزیک ویدیو آنچنانی نداره ( این حرفای سامانه ) طرز صحبت کردن سامان کپی محمد مایلی کهن بود انگار که خدای موسیقیه !!!

میگفت من نیازی به ویدیو گرون قیمت ندارم چون کارم خوبه !!! میگفت اون آرشه که نیاز به دختر داره که کارش بگیره چون از لحاظ هنری که چیزی نداره باید با ویدیو های 150 هزار دلاری با یه مشت دختر خودشو نشون بده یا اون خواننده ایی که " تفنگ میگره دستش ! مگه فیلم سینماییه !!! خلاصه یه تیکه بار شادمهر ما کرد و از خودش کلی تعریف کرد !!!

آدم موزیک ویدیو سامان رو میبینه یاد قبل از انقلاب می افته ! هیچی بارش نیست میگه کار من 20 نیازی به موزیک ویدیو پر خرج ندارم بچه ها واقعا مسخره نیست ؟؟؟؟؟
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -