تبلیغات
. - 2 روی سکه برای آلبوم جدید شادمهر

2 روی سکه برای آلبوم جدید شادمهر

سه شنبه 25 فروردین 1388 06:12 ق.ظ

نویسنده :  

>>>برای ورود و عضویت در انجمن اختصاصی هواداران شادمهر کلیک کنید<<<

سلام

آلبوم جدید شادمهر در راه است و همانطور که از شواهد پیداست این آلبوم حاوی 8 ترک میباشد که 5 ترک آن نزدیک به 2 سال است که پخش شده و 3 ترک آن کارهای جدید شادمهر هست که به زودی آنها رو هم خواهیم شنید. و در واقع همه ما 70% آلبوم رو در آرشیو شادمهری خودمون داریم و بارها آنها رو گوش کردیم و فقط میمونه 30% درصد آلبوم که باید دید این 30% میتونه مرحمی باشه بروی اون 70% تکراری آلبوم ! چه بخوایم و چه نخوایم شادمهر این تصمیم رو گرفته و دیگه کاری از دست ما بر نمیاد ! تنها کاری که از دست ما بر می آید این است که منتظر بمونیم تا آلبوم ریلیز بشه تا ببینیم اون 3 ترک چه گلی به سر این آلبوم خواهد زد.

2 روی سکه برای آلبوم جدید شادمهر :

از تمام حرف ها که بگذریم 2 روی سکه برای این آلبوم وجود دارد :

1- یا موفق میشود !

2- یا موفق نمیشود !

در این صورت موفق میشود :

شاید این آلبوم بهترین آلبوم یک دهه ی اخیر موسیقی پاپ ایران شود ! شاید !

همانطور که اطلاع دارید از این 54875 ترک 5487 آلبوم 3 ترکش برای ما خاطره انگیزه و جز بهترین آثار شادمهر بشمار میرود این 3 ترک عبارتند از : سبب - یکاری کن و تقدیر و 2 ترک دیگر هم وجود داره که اون ها هم کارهای زیبایی در سبک و سیاق خودشون هستن و به این راحتی ها نمیتوان از هنر 5487آهنگ سازی 5487و تنظیم شادمهر در این 2 اثر گذشت ( مشکوک - رسیدی ) حالا تنها در صورتی این آلبوم موفق میشود که اون 3 ترک ( خیال - شیلا - ترس ) بتوانند مثل آهنگ اعجاز انگیز " تقدیر " نیاز هوادارهای شادمهر رو برطرف کند که اگه این مهم رخ بدهد به نظر من این آلبوم میتونه بعنوان بهترین آلبوم شادمهر پس از خروجش از ایران لقب بگیره و حتی بهترین آلبوم دهه ی گذشته اخیر موسیقی پاپ ایران.

یه لحظه چشاتونو ببندید و فکر کنید که این 5 ترک رو تا بحال نشنیدید و قرار این آلبوم با 8 ترک جدید به زودی ریلیز بشه :

خیال/سبب/رسیدی/شیلا/تقدیر/یکاری کن/مشکوک/ترس

و بعد از ریلیز این آلبوم و گوش دادن شما به این آلبوم چه حسی بهتون دست میده؟؟؟

اما ما خواسته یا ناخواسته 5 ترک این آلبوم رو قبلا گوش دادیم و مونده 3 ترک که هنوز گوش ندادیم و اگه این 3 ترک آهنگ های فوق العاده ایی باشن این آلبوم تبدیل به یکی از ماندگارترین آلبومهای شادمهر و موسیقی پاپ ایران میشود باور کنید... 5487

در این صورت موفق نمیشود :

خلاصه بگم که اگر 3 ترک ( خیال - شیلا - ترس ) نتونن نیاز هوادارهارو برطرف کنن بی شک این آلبوم آلبوم موفقی نخواهد بود زیرا در اون موقع دیگه شنیدن 5 ترک تکراری هم دیگه زجر آور است و یک خاطره تلخ برای ما شادمهری ها به یادگار خواهد ماند اینم باور کنید !

>>>برای ورود و عضویت در انجمن اختصاصی هواداران شادمهر کلیک کنید<<<
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -